MAT PİLATES

Pilates tüm dünyada kabul gördügü üzere fizyoterapi temelli  bir rehabilitasyon yöntemidir. kas ve iskelet sisteminde oluşabilecek problemleri engellemek için koruyucu olarak uygulanabilecegi gibi kas ve iskelet sisteminde meydana gelen problemler(belfıtıgı ,boyun fıtıgı, boyun düzleşmesi, skolyoz,kifoz,lordosis vb) sonrasıda doktor ve fizyotersapistlerin tedavileri ardından tedaviyi destekleyici amaçlı egzersizlerin sürekli hale getirilmesi amacıyla uygulanabilmektedir.

1990'larda dansçı ve koreograf Alberto "Beto" Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır. Dans ve aerobik içeriklidir.

CYCLING

Özel tasarlanmış bisikletler ile müzik eşliğinde ve grup halinde yüksek tempoda yapılan caroxo içerikli bir grup dersi çeşidimizdir.

Suyun direncine karşı düşük nabız sayıları ve düşük tempoda özel ekipmanlar ile müzik eşliğinde terapi yapabileceğiniz bir grup dersi çeşididir.

AQUA

chill

FIT

BOX

Özel ayaklı boks torbaları ile box ve kıck boks hareket figürlerini müzik eşliğinde ritim duygusu ile birleştirdiğimiz car

25 dakikalık seanslar ile karın kaslarınızı çalıştıran haraket serilerinin oluşturduğu grup dersi çeşidimizdir.

EXPRESS

ABS

YOGA

Esnekliğin nefes ile etkileşimin ardından güç ve dengenin çeşitli pozlar ile birleştirilmesiyle yapılan bir grup dersi çeşidimizdir.

İLETİŞİM